0533 341 24 12
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Paykasa, internet aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz harcamalar için sizlere sunulmaktadır olan bir ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Gelir durumunuza uygun paykasa fiyatları ile bu karta sahip olma imkanını sizlere sunmuş bulunuyoruz. Genellikle internet siteleri üzerinden alışverişte bulunurken güven duymadığımız sitelerde kredi kartı kullanarak harcama yapmak istemeyenler için son derece ideal bir ödeme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin en önde gelen ve güvenilir paykasa satış sitelerinden biri olduğumuzu bilmenizi istiyor ve bu anlamda bizlere gözünüz kapalı güven duyabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

1 Ocak 2018 Pazartesi

Paykasa Kart Fiyatları En Ucuz

Evet arkadaşlar paykasa fiyatları bayiden bayiye değişkenlik gösteren ticari kar olayı.Tam bu merkezde EKOPAYKASA olarak biz sizler için en düşük komisyonla paykasa veya astropay kart şatışlarını yapmaktayız.Amacımız tamamen müşteri memnuniyeti olmakla beraber bu konuda bizlere göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için de teşekkür ederiz.

Paykasa kart sahibi olarak internetteki ödemelerinizi güven içinde, hızlı ve avantajlı bir şekilde gerçekleşebilirsiniz. Paykasa fiyatları bütün ön ödemeli kartlarda olduğu gibi döviz kuru üzerinden satış yapmaktadır. Paykasa kart fiyatları, günün döviz kuruna göre netleşir. Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır.

Ucuz paykasa fiyatları listemiz aşağıdadır. Sizlere online, güvenli ve hızlı paykasa deneyimi sunmak için müşteri temsilcilerimiz Sabah 09:00 ile gece 04:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. paykasa fiyatları konusunda ve satış konusunda sitemizden istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Yaptığımız araştırmaya göre paykasa piyasasında en uygun paykasa fiyatlarını EKOPAYKASA olarak sizlere sunmaktayız. Paykasa Türkiye resmi reseller temsilcisi olan firmamız telefon numarası 0533 333 33 33 dir.

Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. Lütfen hesap numaramızı isteyiniz. Dünyanın her yerinde internet kullanıcıları tarafından yaygın olarak tercih edilen Paykasa kart sayesinde, online alışverişlerinizde banka ve kredi kartı bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaya son. Paykasa kart resmi bayi olarak, güvenli alışverişin adresi Paykasa kartlarınıza en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Paykasa kartlarınız, Euro değerine sahiptir ve TL olarak ödemesi gerçekleşmektedir. Paykasa kart fiyatları, güncel kur baz alınarak finans birimimiz tarafından belirlenmektedir. Paykasa kartı siz müşterilerimizin bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda sizlere 10Euro’dan başlayıp 500Euro’ya kadar olan paketler halinde sunmaktayız. Tek seferde en az 10Euro, en fazla 500Euro değerinde kartlarımızdan temin ederek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa fiyat politikamızda komisyon ücretleri çok cüzzi olarak yer almaktadır. Fiyatları sizler için avantajlı ve güncel kura göre şeffaf şekilde belirlenen Paykasa kartlarınızı, Hızlı Banka Transferi ve Anında Bankacılık ödeme yöntemlerinden biriyle veya atmler üzerinden gerçekleştireceğiniz kartlı/kartsız, havale/ eft ödeme seçeneklerinden biriyle hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Ödemenizi gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra şahsınıza ait, tek kullanımlık, 16 haneli Paykasa kart kodunuza hesabınızdan ulaşabilir, alışveriş gerçekleştirmek istediğiniz platformlarda bu kodu kullanabilirsiniz. Paykasa kart kullanımına geçtikten sonrasında bu zamana kadar neden beklediğinizi kendinize soracaksınız. Paykasa kart online alışverişten vazgeçemeyenlerin hayatını kolaylaştıran, hızlı ve güvenli ödeme sistemi olarak size hizmet vermeye devam ediyor.

Paykasa Kart Fiyatları Değişir mi?

Paykasa fiyatları nasıl belirlenir ve değişiklik gösterir mi soruları siz müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Paykasa kart fiyatları güncel döviz kuru üzerinden belirlenmektedir. Güncel kur üzerindeki hareketlilik Paykasa kart fiyatını etkilemektedir. Fiyatlarımızdaki değişim Euro’nun değer kazanıp, kaybetmesine endekslidir. Sizlerin de bildiği üzere Euro’nun güncel kur değişimlerinde büyük farklar bulunmamaktadır ve bu sebepten Paykasa kart fiyat listesinde de büyük değişiklikler gerçekleşmemektedir. Güncel kur hareketliliği dışında Paykasa kart fiyatlarını etkileyen başka bir değişken bulunmamaktadır.

Paykasa kartlarınızı ihtiyacınız doğrultusunda belirlediğimiz paketlerden birini seçip, TL karşılığı ödemesini gerçekleştirerek güvenli, hızlı ve kolayca online alışverişlerinizde temin edip kullanabilirsiniz.Paykasa fiyatları Sanal kart sistemlerinin bu denli popüler hale gelmesindeki temel neden hiç şüphesiz gelişen teknolojinin bir numaralı ödeme aracı oluşu ve elbette ki güvenilirlik konusunda üstüne herhangi bir ödeme aracının henüz var olmaması.

Paykasa kart bu alanda gösterilebilecek en iyi örneklerden bir tanesidir. Paykasa kart ile artık internet alışverişlerinizdeki güvenlik kesin olarak sağlanabilmektedir.Öyle ki kartı satın alırken, kullanılırken ve sonrasında herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinizin yer almadığı sanal ve ön ödemeli kart sistemlerinde bir diğer önemli husus makul fiyatlar ile satılıyor olması. Özellikle Paykasa gibi güvenilirliği yüksek ve dünya üzerinde tercih edilirliği son derece yaygın olan ön ödemeli kartın satışı konusunda makul fiyatlar sunan bayilerin Türkiye de hizmet veriyor olması büyük bir ayrıcalık ve şans.