0533 341 24 12
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Paykasa, internet aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz harcamalar için sizlere sunulmaktadır olan bir ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Gelir durumunuza uygun paykasa fiyatları ile bu karta sahip olma imkanını sizlere sunmuş bulunuyoruz. Genellikle internet siteleri üzerinden alışverişte bulunurken güven duymadığımız sitelerde kredi kartı kullanarak harcama yapmak istemeyenler için son derece ideal bir ödeme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin en önde gelen ve güvenilir paykasa satış sitelerinden biri olduğumuzu bilmenizi istiyor ve bu anlamda bizlere gözünüz kapalı güven duyabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

27 Aralık 2017 Çarşamba

Paykasa Nedir - Paykasa Kart Nedir

Paykasa günümüzün internet ortamında “elektronik para” olarak adlandırılan sanal kartlardan biridir.Türkiye’de internet kullanıcılarının e-ticaret ve diğer sitelerde ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, EKOPAYKASA Paykasa Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır.

Bu tek kullanımlık ödeme kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan ekstra güvenliği sağlar. Ayrıca sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma veya çalınma riski yoktur.

Paykasa Kart ile 3 Adım’da Ödeme Yapabilirsiniz

Almış olduğunuz 16 kod ile aşağida belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz Mobil ve Kredi kartı ile ödeme yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz . bu firmaları bulmanız zaman alacaktır. Paykasa alabileceğiniz kart Değerleri; Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.

 Günümüzde artan teknolojik gelişmeler, hayatımıza birçok yenilikler getirmiştir. Sanal ağlar üzerinden ürün ve/veya hizmet aranmasını sağlayan aynı zamanda istenilen ürün ve/veya hizmetin aynı şekilde kolay ve hızlı bir şekilde alınmasını ve ödemesini sağlayan, internet ağları; teknolojik olarak atılan en büyük adımlardan birisidir. Bu sistemler sayesinde isteyen herkes, dilediği alanda istediği ürünü internet servis sağlayıcıları ile bulabilmekte ve istendiği ürün ve/veya hizmeti yine aynı şekilde kolay ve hızlı bir şekilde alabilmektedir.

Bu anlamda atılan gelişmeler insan hayatının en büyük yeniliklerinden birisidir. Nitekim bu durum hem ürün ve/veya hizmete ihtiyaç duyan kişiler hem de bu ürün ve/veya hizmeti sağlayacak kişiler tarafından oldukça avantajlara sahiptir. Fakat gelişen internet sistemleri beraberinde 'Siber Suç' olarak isimlendirilen ve internet ağları üzerinden hesap bilgilerinin çalınmasını amaçlayan illegal olayları da getirmiştir. Bu anlamda kişilerin sanal ağlarda güvenliğinin sağlanması ve güven içinde alışveriş imkânı yaşamalarını sağlayan yeni teknolojilerden birisi de Paykasa'dır. Peki, Paykasa Nedir?

Paykasa, bir kredi kartının sahip olabildiği tüm teknik özelliklere sahip olan, 16 haneli ve sayılardan oluşan, tek kullanımlık ve ön ödemeli kart yapısı ile üretilen bir kart olarak piyasaya sunulmuştur. Bir zamanlar kontör olarak kullanılan kartlara çok benzeyen Paykasa, internet üzerinden herhangi bir banka bilginizin güvenliğini riske atmadan, alışveriş yapmanızı sağlayan sistemlerdir.

Paykasa kart sistemleri ile dileğiniz yerden, dilediğiniz ürünü alabilir ve ödemelerinizi aynı kredi kartınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Fakat Paykasa ön ödemeli kart sistemleri, tek seferlik bir kullanıma sahip olduğu için her hangi bir güvenlik sorununa sebep olmadan, sizlerin internet üzerinden online mağazalardan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Paykasa kart sistemleri, aynı zamanda bankaların aldığı komisyonları da almadığı için oldukça karlı bir ödeme yöntemidir.

Paykasa kart numarası en güvenli algoritma ile üretilmiş bir e-pin sisteminin en başırılı örneğidir.
En başarılı diyoruz çünkü , emsali olan diğer e-pinlerden çok daha güvenlidir. Tabi ki burda dikkat etmeniz gereken unsur bu e-pin i nerden aldığınızdır. Bunun içinde bir Betakart markası olan paykasatr.net sizin için uzman ekibiyle en hızlı şekilde hizmet vermek için kurulmuş Türkiye' nin ilk kurumsal Paykasa bayisidir. Ve bu hızlı hizmetten 3 adımda faydalanıp en hızlı şekilde para yatırmanızı sağlamaktayız.

1. Canlı destek , skype veya telefon numaramız üzerinden bize bağlanıp hangi bankadan havale yapıcağınızı bildirip bizden hesap numaramızı istemelisiniz.

2. Ödeme yapıp açıklama kısmına isim soyisim ve telefon numranızı yazarak (atm den kart işlem yapıcaksanız fişinizi mutlaka alarak ) tekrar bizimle iletişime geçmeniz ve bilgi vermeniz gerekmektedir.

3. Son adımda size paykasa şifresini iletiyoruz ve yüklemenizi hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Not : atm lerden kartsız işlem yapıcaksanız işlem ücretleri her bankaya göre farklılık göstermektedir ve atm ekranında kesilicek mastraf yazmaktadır.

İnternet teknolojisi, günümüzün en hızlı ilerleyen sektörlerinden biridir. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artmakta. İstenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınmakta. Paykasa’nın pek çok avantajının bulunması, bu dünyayı daha cazip hale getiren nedenlerdendir.Tabi bunun da kendine göre zorluklarının olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi bu alanda yapılan güzel çalışmaların da etkisini göstermesi, alışveriş dünyasında büyük ölçüde rahatlamayı beraberinde getirmektedir. Mesela eskisi gibi ödemelerde tek tip ödeme seçenekleri yerine daha fazlasını sunmaktadırlar.

Paykasa Kart Kendinden Sürekli Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Paykasa kart özellikle de ön ödeme kartları arasında yer alan ve son zamanlarda kendinden söz ettiriyor. Ödeme yöntemlerinin geliştirilmiş olması işin daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Peki, Paykasa kart nedir? Paykasa Kart; ön ödemeli bir ödeme sistemi olup tek sefer kullanılabilen, kullanıldıktan sonra otomatik olarak kendini imha eden bir kart sistemidir. Basit bir örnekle açıklamak gerekirse, kontör kart sistemlerinin birebir aynısıdır. 16 haneli PİN sistemi ile desteklenen kartın PİN kodunu alışveriş sitesinde ilgili bölümlere girdikten sonra kartınızdan ödeme çekilmektedir. Ancak tek sefer kullanım hakkına sahip olduğundan, para üstü alma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu da güvenliğiniz açısından en önemli özelliklerinden biridir. Yurtdışında çok fazlasıyla kullanılan kart, günümüzde Türkiye’de de kullanılmaya başlanan ayrıcalıklı özelliklere sahip bir ön ödeme kartıdır.

Paykasa Kart Güven Noktasında Şüpheye Düşmenizi Engeller

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engelleyen bir sistem ile beslenen kart, kolaylıkla alışveriş yapma avantajlarıyla dolu bir sistemdir. Ürün alışverişlerinde, çevrimiçi oyun ve uygulama alışverişlerinde ve diğer alanlarda geçerli olan ön ödeme yöntemi. (Paykasa kartının büyük avantajlarından biri de ödemenizi yaparken kredi kartı kullanma zorunluğundan kurtulmanızdır.) Bu, kendi başına bile Paykasa kart kullanımı için geçerli bir neden sayılmaktadır. Yine bununla birlikte bilgilerinizin karşı tarafa aktarılması gibi sorunlardan da kurtulursunuz. Hem kolay hem de güvenilir bir şekilde alışveriş yapma ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Yenilik, çalışmada verim ve alışverişlerde kolay yöntemler için aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Paykasa Kart Nedir Sorusuna Verilecek Onlarca Cevaptan En Önemlileri

Paykasa kart özelliklerinin en güzellerinden biri de nakit ihtiyacını temin etmede de ayrıcalık sunmasıdır. Mesela yurtdışından ya da yeni çalışmaya başladığınız bir müşterinizden ödeme alırken; herhangi bir şekilde paranızın aksama durumlarına düşmemesi için yapmanız gereken tek şey kart şifresi talep etmeniz olacaktır. Hem müşteriniz hem sizin açınızdan daha avantajlı olarak değerlendirebilirsiniz. Bu yöntem ile kısa sürede teslim ettiğiniz işlerin ödemelerini de en kısa sürede hesabınıza aktarma şansını elde etmiş olacaksınız. Ödemeli kart Paykasa nedir sorusuna verilecek birçok cevap var. En önemli ayrıntıları hakkında sizlere detaylı bilgi verdiğimiz sitemizi inceleyerek daha kapsamlı bilgilere ulaşabilir, sipariş vermek için kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Paykasa Kimler İçin Uygundur?

Paykasa olarak ifade edilen ve 16 haneli pin kodundan oluşan ön ödemeli elektronik sistem, dileyen herkes tarafından kullanılacak bir ödeme çeşididir. Kredi kartı ya da banka hesap bilgilerini veya kimlik bilgilerini paylaşmak istemeyen herkes, bu sistemden yararlanabilir. Bahsedildiği üzere, internetten alış veriş yapan ya da elektronik ürün sitelerinde veya Facebook gibi sosyal medya sitelerinde eğlenen bireyler, bazı durumlarda kimliklerin ve kart bilgilerinin açığa çıkmasını istemezler. Tam bu noktada devreye giren paykasa, tüm işlemlerde sadece pin kodunun kullanılmasına müsaade ettiğinden, hiçbir bilginin ortaya çıkması mümkün değildir. Bu sayede, internet üzerinden gerçekleşen dolandırıcılık ve sahtekarlık gibi işlemlere maruz kalınmamakta ve bu tip olumsuzlukların önüne geçilmektedir.

Paykasa Kart’da Yıllık Aidat Kesintisi Olmaz

Ayrıca, oluşturulan paykasa sisteminde, kart ücreti, faiz, havale ücreti, yıllık aidat gibi ek ödemelerin yer almaması da, paykasa kimler için uygundur? Sorusunun karşılığına denk gelmektedir. Bankalar ile uğraşmak istenmeyen, faiz baskısına boyun eğmek istemeyen, yıllık aidat veya kart aidatı ya da işlem ücreti gibi karmaşaların içerisinde bulunmak istemeyen herkes için, paykasa uygun bir ödeme aracıdır.Güvenli ve hızlı para transferi ile tanışmak isteyenler için de, ön ödemeli elektronik sistem olan paykasa, uygun bir ödeme aracıdır.

Paykasa Kart Nerelerde ve Nasıl Kullanılmaktadır?

Bildiğiniz gibi Paykasa kartı internet üzerinden yani online oyunlar ya da sanal mağazalarda yapılan alışveriş bedellerinin ödenmesinde kullanmaktayız. Sistemi destekleyen tüm mağazalarda oyunlarda sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanılmakta olup, kullanım alanları açısından, paykasa kart ya da paykasa logosunun olduğu mağazaların tercih edilmesi şarttır. Sıradan bir mağazada ya da benzer ortamda elinizde bulunan pin kodunu kullanarak, yaptığınız alışverişlerin bedelini ödeyemezsiniz. Bunun için tercih edeceğiniz ortam, bahsedildiği gibi sistemi destekleyen online oyun veya sanal mağazalardır.

Paykasa İnternet ortamında “Elektronik para” olarak Adlandırılmıştır. Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Paykasa Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır. Paykasa Kart internet ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır. ”Nasıl Alıır” hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.ekopaykasa.blogspot.com/ adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.