0533 341 24 12
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Paykasa, internet aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz harcamalar için sizlere sunulmaktadır olan bir ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Gelir durumunuza uygun paykasa fiyatları ile bu karta sahip olma imkanını sizlere sunmuş bulunuyoruz. Genellikle internet siteleri üzerinden alışverişte bulunurken güven duymadığımız sitelerde kredi kartı kullanarak harcama yapmak istemeyenler için son derece ideal bir ödeme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin en önde gelen ve güvenilir paykasa satış sitelerinden biri olduğumuzu bilmenizi istiyor ve bu anlamda bizlere gözünüz kapalı güven duyabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

31 Aralık 2017 Pazar

Paykasa Bozdurma Yüksek Kur

Değerli müşterilerimiz firmamız EKOPAYKASA birden fazla online kart satışı yapmakta olup siz kullanıcılara en güvenlilir anlayışıyla hizmet vermekteyiz.  Satışını yaptığımız online elektronik kartlar şunlardır Astropay Kart, Paykasa Kart'dır fimamızın web siteleri SSL sertifikası ve diğer güvenlik sertifikalarına sahiptir aynı zamanda hukuki ve kanunen tüm kurallar doğrultusunda vergi mükellefidir.

Müşteri memnuniyetine önem veren müşterilerini maddi kazanç olarak değil de manevi kazanç olarak gören firmamızın tek bir amacı vardır alış verişlerini yaptıktan sonra müşterileri mutlu etmektir. İnternet Ortamı’nın sık kullanılan kartı paykasa’yı yüksek kurdan bozum yapabileceğiniz doğru adrestesiniz https://ekopaykasa.blogspot.com.tr/ Türkiye’nin resmi reseller blog sitesidir. Sizlere daha hızlı güvenli paykasa bozdurma  hizmeti verebilmek için ”paykasa nasıl bozdurulur” hakkında yapmanız gerekenleri aşağida listeliyoruz, lütfen detayları dikate alınız.

Paykasa Bozdurmak için İlk Adımlar Nelerdir

1-) Müşteri Temsilcileri ile irtibata geçip kur fiyatını öğrenmektir. Satış fiyatlarımıza burdan göz atabilirsiniz
2-) Firmamıza güvenebilirsiniz 6 yıldır Sektör’de öncü firmayız
3-) Paykasa Kodunu Müşteri hizmetleri  teslim edin ve banka hesap numarasını belirtin
4-) yapmanız gereken artık Ekopaykasa.blogspot.com tarafından ödeme yapılması hesabınıza.
5-) Hesap numaranızı belirtikden 15 dk içinde ödeme hesabınıza ulaşmış olur.

Paykasa Bozdurma 

Online olarak yapılan alışverişlerde genellikle kredi kartları kullanılmaktadır. Kullanıcısına ait birçok kişisel bilgiye sahip olan bir kredi kartının sanal ortamda çokça kullanılması oldukça tehlikeli olabilmektedir. Özellikle işinde uzman dolandırıcıların yoğun olduğu zamanlarda kullanılan kredi kartları, kullanıcısına büyük zararlar verebilmektedir. Bunun gibi durumlar ile karşılaşmak istemeyen kişilerin çok daha güvenli olan kartlara yöneldiği de görülmektedir. Bunlardan bir tanesi olan Paykasa, ön ödemeli bir sistem ile çalışan sanal karttır.

Paykasa Bozdurma sayfamız üzerindeki hesaplama aracını kullanarak bozdurmak istediğniz pin numarasınını, ne kadar TL. olarak çevrileceğini öğrenebilirsiniz. Firmamız piyasa ortalamasının üzerinde bir paykasa bozdurma fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyor.

Sektördeki artan rekabet oranları, girdi maliyetleri, komisyon oranlarındaki düşüşlere yansıdı. Çünkü ortalama fiyatların üzerinde bir fiyat sağlayabilmek için özellikle komisyon oranlarımızı iyice düşürmeye çalıştık. paykasa bozdurmak için en uygun sitedesiniz.

Bozdurma işlemlerini şu şekilde yapabilirsiniz. Hesaplama aracımızdan bozduracığınız miktarını TL. karşılğını öğrendikten sonra müşteri temsilcimize CANLI ÖDEME üzerinden bağlanarak, banka hesap numaranızı bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz hızlı bir şekilde işlemleri tamamlayarak hesabınıza TL. miktarını anında gönderecektir. İşte sitemizden Paykasa bozdurmak bu kadar kolay.

Firmamız 2010 yılından beri elektronik para pozdurma işlemlerinizin güven ve pratik adresi EKOPAYKASA olarak sitemiz üzerinden sizlere canlı destek vermekteyiz. Şirket olarak müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, teknolojik altyapımız ve profesyonel destek ekibimizle tüm bozdurma işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek için çalışmaktayız. EKOPAYKASA olarak siz değerli müşterilerimizin bozdurma işlemlerini verirken çok konuda dikkatli bir şekilde hareket etmekteyiz.

Güvenilir bir paykasa bozdurma hizmeti sağlamak ve müşterilerimizin haklarını gözeterek düşük bir komisyon oranıyla hizmet vermekteyiz. Paykasa Bozdurma işlemlerinizi düşük bir komisyon ve yüksek Euro kur fiyatıyla yapıyoruz. Yüksek Euro kuru ile bozdurduğunuz kartın bedeli de çok hızlı bir şekilde banka hesabınıza yatırılmaktadır. kart bozdurma işlemleri neticesinde paranızın hesabınıza geçme süresi en fazla 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.

En güvenilir paykasa bozdurma firmalarının başında gelen EKOPAYKASA en uygun euro komisyon oranlarıyla bozum yapmaktadır. EKOPAYKASA Türkiye resmi reseller (bayii) olarak hizmet veriyoruz. Son derece hızlı ve güvenli bir işlem paykasa deneyimini yaşamak için lütfen telefon üzerinde veyahut canlı destek modülümüzden irtibata geçebilirsiniz.


Paykasa Kart Özellikleri

Birçok internet sitesi üzerinden satışı yapılan Paykasa, ülkemizde de oldukça kullanılmaktadır. Birçok e-ticaret sitesinde kullanıma uygun olan bu sanal kartın oldukça basit ve hızlı bir sistemi bulunmaktadır. Sahip olduğu tek bir şifre ile alışveriş imkânı sunan Paykasa, hiçbir şekilde kişisel bilgiye de ihtiyaç duymamaktadır. Bu sebeple alım ve kullanım sırasında bu tarz bilgilerin istenmesi söz konusu olmamaktadır. Euro cinsinden tutara sahip olan bu kartlar, kullanıcının istediği şekilde kullanılabilir.

Kişisel bir kart olmamasından dolayı da kim tarafından kullanıldığının bir önemi yoktur. 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro gibi tutarların bulunduğu kartlardan istenilen alınabilir. Karta özel olarak hazırlanmış şifrenin kişiye verilmesiyle kullanım başlamaktadır. Tutarın bitmesi ile de kart şifresi geçersiz olmaktadır. Bu nedenle tek kullanımlık olmasından dolayı herhangi bir şekilde para yükleme durumu yaşanmamaktadır. İstenmesi durumunda bir başka kart alımı yapılabilir.

Paykasa Bozdurma İşlemi 

Paykasa'nın içinde kalan tutarın istenmesi durumunda nakit olarak alınması da mümkündür. Paykasa bozdurma işlemi ile öncelikle kartın içindeki tutar hesaplanır. Kura göre çevrilir. Kullanıcının belirttiği banka hesap numarasına da kısa bir süre içinde gönderilir. Paykasa bozdurma işlemi içinde güvenilir internet siteleri tercih edilmelidir. Öncelikle kartın alındığı site ile irtibata geçilmesi ise tavsiye edilir.

Kartın içinde kalan tutarın lazım olması durumunda nakit olarak alınması da mümkündür. Öncelikle Paykasa bozdurma işlemi olarak ifade edilen bu işlemde kart içindeki tutar belirlenir. Kura göre çevrilir ve belirtilen banka hesabına havale edilir.

Paykasa ile para çektiğinizde bizden aldığınız gibi size bi Paykasa şifresi verilir. 16 haneden oluşan sitenizin verdiği Paykasa şifresi ile birlikte banka hesap bilgilerinizi bile iletmeniz yeterlidir. 5 dk içinde şifreniz kontrol edilip ödemeniz verdiğiniz hesap bilgilerinize gönderilmektedir. Kaç e-pin Paykasa şifresinin hesabınıza kaç tl olarak yatırılcağınıöğrenmek için bozdurma ekranımızda miktarı girmeniz yada canlı destek üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olucaktır.

Not : Değerli müşterilerimiz unutmayınki ödemeleriniz maximum 15 dakika içinde hesabına geçecektir. Bozdurma kurları güncel kuruna ve vericeğiniz e-pin Paykasa şifresinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.