0533 341 24 12
Biz Kimiz Duyurular Bize Ulaşın
Paykasa, internet aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz harcamalar için sizlere sunulmaktadır olan bir ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Gelir durumunuza uygun paykasa fiyatları ile bu karta sahip olma imkanını sizlere sunmuş bulunuyoruz. Genellikle internet siteleri üzerinden alışverişte bulunurken güven duymadığımız sitelerde kredi kartı kullanarak harcama yapmak istemeyenler için son derece ideal bir ödeme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin en önde gelen ve güvenilir paykasa satış sitelerinden biri olduğumuzu bilmenizi istiyor ve bu anlamda bizlere gözünüz kapalı güven duyabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

29 Aralık 2017 Cuma

Güvenli Ucuz Paykasa Satın Al

Evet arkadaşlar bugün sizlere paykasa kart satın alma işlemini en hızlı ve kolay olarak online yardım sayfamızdan yapabilirsiniz. Sizlere telefon ile de hizmet vermekteyiz. Paykasa satın almak için lütfen bizimle 0533 333 33 33 nolu telefon üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa satın alma paykasa bir ön ödeme ile sahip olduğunuz kredi kartıdır. Kredi kartından tek farkı önceden ödeme yapmanızdır. Sitemizden çok uygun fiyatlara ucuz paykasa alabilirsiniz. İster paykasa satın almak, istar paykasa bozdurmak isteyin, hesaplama aracımızdan paykasa fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

Sitemiz 2048 bit Rapid SSL ile şifrelenmiştir ve güvenle paykasa satın alma işlemi yapabilirsiniz. Paykasa kart almak için ONLİNE EKOPAYKASA DESTEK linkine tıklayınız.  Paykasa Satın Almak isterken dolandırılmayın. Sadece paykasa resmi sitesinden onaylı web sitelerinden Paykasa alınız.

Güvenli ve yasal paykasa hizmetlerimiz için en doğru adres olan https://ekopaykasa.blogspot.com.tr/ adresindesiniz. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.Türkiye’nin yeni Elektronik parası Paykasa Kartı satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı Türkiye’de bir ilk yaratan ekopaykasa.blogspot.com sizlere piyasadaki diğer firma fiyatlarini karşılaştırıp en ucuz paykasa kartı satın almanızı sağlıyor.

Ödeme Seçenekleri Firmamız üzerinden Mobil ödeme ve Kredi kartı ile paykasa işlemlerinizi gerçekleştirememekteyiz, Resmi web sitesi olarak bunun için gerekli çalışmalarımızı başlattık ve Visa ve Mastercard bilgilerinizi girerek paykasa kod satın alma işlemlerini sistemimiz üzerinden en yakın zaman’da gerçekleştirebileceksiniz.

Aşağidaki beğen butununu tıklayarak bizi takip edebilirsiniz , mobil ve kredi kartı ile ödeme sistemi aktif olunca size uyarı gelecektir, sizler için en uygun rakamları belirledik, sizde şimdi yapmanız gereken bu adımdan sonra sadece sitenin sağ alt köşesinde bulunan Müşteri temsilcisilerimizi ziyaret edip kartınızı firmamız’dan online olarak temin edebilirsiniz.

İnternet güvenliğine ilişkin hem internet sitelerinin hem de bankaların önlem aldığı günümüzde kart hırsızlığı vakaları yaşanabiliyor. Bu durum tüketicilerin bir kısmının internet üzerinden yapılan alışverişlere karşı daha mesafeli bir duruş sergilemesine neden oluyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen dolandırıcılık yöntemleriyle kullanıcılar önemli mağduriyetler yaşayabiliyor. Bu tarz durumların önüne geçebilmek için daha güvenli ödeme sistemlerinin kullanılması tavsiye ediliyor.

Son zamanların en sık kullanılan ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa ile güvenli bir alışveriş mümkün. Paykasa kullanımı ile sizler de güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Paykasa alabilmek için öncelikle Paykasa satışı gerçekleştiren bayilere başvurmanız gerekiyor. Bu bayiler sizlere Euro kurunun durumuna göre belirli bir komisyon ekleyerek Paykasa satışı gerçekleştiriyorlar. Firmamız da Paykasa satışı gerçekleştiren firmaların içerisinde kullanıcılara hizmet sağlıyor.

Paykasa Nedir?

Paykasa Kart, üzerinde ya da içerisinde yer alan çipte herhangi bir şekilde kimlik bilgilerinizin yer almadığı online olarak kullanılan ön ödemeli bir kart olarak açıklanabilir. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Paykasa ile tamamen güvenli ve hızlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme esnasında hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize yer vermeyen ve bu sayede birçok güvenlik riskinin önüne geçen Paykasa, aynı zamanda ön ödemeli bir kart olması ile kredi kartlarından büyük ölçüde ayrılıyor. Güvenli olmayan ya da sertifikasız internet siteleri üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin büyük ölçüde çalınma ihtimali bulunuyor.

Ayrıca herhangi bir ödeme esnasında kredi kartı bilgilerinizi ekran klavyesi ile yapmadığınız takdirde kredi kartı dolandırıcıları kart bilgilerinizi bilgisayarınıza gönderdikleri bir virüs ile çalabiliyorlar. Bu tip vakalara karşı bazı tedbirler alınabilir. Bu tedbirlerden biri de Paykasa kart kullanımı olabilir.

Paykasa İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Online ödemelerinizde paykasa’yı kullanabilmeniz için öncelikle alışveriş yaptığınız internet sitesinin Paykasa ile ödeme alıyor olması gerekir. Bunu kontrol etmek için site üzerinde ödeme kısmına gelerek Paykasa seçeneğinin olup olmadığını inceleyin. İnternet sitelerinin ödeme alımlarında yaygın bir şekilde tercih ettiği Paykasa giderek yaygınlaşıyor.

Seçtiğiniz ürün ya da hizmet için ödeme seçeneklerine giderek Paykasa’yı işaretleyin ve devam edin. Sitenin sizden isteyeceği Paykasa PİN kodunuzu girin ve hemen ardından işlemi onaylayın. Bu sayede ödeme yaptığınız site satın almış olduğunuz ürün/hizmet için sizden ödeme alırken hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize ulaşamayacak. Bu sayede güvenli bir alışveriş gerçekleştiriyor olduğunuz gibi aynı zamanda kimlik bilgileriniz de üçüncü şahısların erişimine kapalı olacak.

Paykasa’nın Avantajları Nelerdir?

Bir ön ödemeli kart olarak sadece yüklediğiniz tutarda harcama yapabileceğiniz Paykasa, sizleri daha planlı bir online alışverişe sevk ediyor. Bu durum son yıllarda yaşanan tüketim çılgınlığı açısından son derece önemli. Paykasa satın alırken yalnızca harcama yapacağınız tutar kadar bir limit satın alabilir ve Paykasa kartınızın bakiyesinin tamamını farklı farklı alışverişlerde kullanabilirsiniz. Paykasa’nın avantajları şu şekilde aşağıda sıralanmıştır:

- Ön ödemeli bir kart olması ile belli bir alışveriş planı yapmanızı sağlar. Yüksek harcamaların önüne geçmenizde yardımcı olur.
- Paykasa’da kimlik bilgileriniz herhangi bir şekilde yer almaz. Ayrıca tüm ödemeleriniz Paykasa’da yer alan 16 haneli PİN kodu ile gerçekleştirilir.
- Paykasa kartınızı son limitine kadar farklı farklı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Paykasa içerisinde yer alan bakiyenizi, Paykasa satış bayileri üzerinden nakite çevirebilmeniz de mümkün.
- Paykasa, Euro bazlı bir online ödeme kartı olduğundan dolayı aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
- Paykasa karta sahip olabilmek için birbirinden farklı ödeme imkanları mevcut. Nakit, havale/EFT ya da kredi kartı ile Paykasa karta sahip olabilmeniz mümkün.
- Son derece yaygın olarak kullanılan bir online ödeme sistemi olmasıyla sizlere pratik ödeme seçeneği sağlar.

Paykasa karta sahip olmak için yeterince nedeniniz var. Firmamız sizlere düşük komisyonlar eşliğinde Paykasa kart hizmeti veriyor. Paykasa karta avantajlı bir şekilde sahip olmak için bizlere başvurabilirsiniz.

Paykasa kart limiti ne kadar yüksek olursa komisyon oranının da aynı şekilde düştüğünü söylemek mümkün. O halde siz de daha güvenli alışverişler için Paykasa kartı tercih edin. Euro bazında son derece avantajlı alışverişler yapabileceğiniz bu kart ile daha keyifli bir online alışveriş mümkün görünüyor.